„Chrzest klas pierwszych”

24 listopada 2016r. uczniowie klas drugich pod kierunkiem p. Marii Stelmach, p. Joanny Kałabun oraz p. Agnieszki Zych przygotowali mnóstwo gier, zabaw oraz niespodzianek dla uczniów klas pierwszych.

W programie „otrzęsin” znalazły się zagadki, taniec, najlepsze wykonanie znanej piosenki. Uczniowie klasy I a oraz I b przy pomocy wychowawców wykonali i przedstawili plakaty reklamujące swoją klasę, multimedialną prezentację klasy oraz krótki program artystyczny.

Pomysły, estetykę oraz zaangażowanie oceniało jury złożone z przedstawicieli klas drugich.

Szczególne zadanie do wykonania przypadło wychowawcom klas pierwszych: p Marcie Kujko oraz p. Ewie Steckiej. Panie podjęły się wykonania smacznych i estetycznie wyglądających kanapek podlegających surowej ocenie jury.

Gwoździem programu było karaoke w wykonaniu klasy I a oraz klasy I b. Uroczystość zakończono wręczeniem pamiątkowych dyplomów.