Cheerleaders

Od niedawna w Gimnazjum Nr 2 w Łosicach działa drużyna cheerleaders. Początkowo grupę tworzyły cztery dziewczyny. Obecnie w skład zespołu wchodzą: Magda Grzesiuk, Ola Bahniuk, Weronika Śmieciuch, Weronika Sarnowska, Paulina Tyszko, Weronika Kosmalska, Denisiuk Natalia, Filipiuk Karina, Seredziuk Marta, Stefaniuk Joanna, Ola Wawryniuk.

Gimnazjalistki opracowały efektowny układ taneczny, który zaprezentowały w naszej szkole podczas Mikołajkowego Turnieju Siatkówki Dziewcząt dn. 11 grudnia 2015r. Widowiskowe show spodobało się zebranym na Sali i zostało nagrodzone gromkimi brawami. Tak pozytywne przyjęcie dodało dziewczynom pewności i wiary w siebie. Wszystkich, którzy chcą w atrakcyjny sposób spędzić czas, a na imprezach sportowych zagrzewać drużynę Gimnazjum Nr 2 do walki, zapraszamy na cotygodniowe spotkania. Odbywają się one w środowe popołudnia. Treningi łączące elementy gimnastyki, tańca i akrobatyki dodatkowo relaksują oraz dają możliwość poprawy sylwetki i kondycji.

Zapraszamy.

nauczyciele wf