Rajd rowerowy

29 września 2016r. uczniowie klas IIA i IIB – Gabriela Obzejta, Aleksandra Pączek, Maciej Chraniuk, Maciej Dudziuk, Bartłomiej Mikołajczuk, Maciej Pawłowski, Bartłomiej i Kamil Skolimowscy, Paweł Taboła, Tomasz Tyszko i Krystian Wyrzykowski –  wzięli udział w rajdzie rowerowym na trasie Łosice –Hadynów – Stare Łepki – Łosice. Młodzież uczestniczyła w odsłonięciu pomnika zrzutu XXI ekipy „Cichociemnych” żołnierzy Armii Krajowej na placówkę „PUCHACZ” w Starych Łepkach. Na program uroczystości złożyły się Msza Polowa, pokaz skoków spadochronowych,   odsłonięcie pomnika zgodnie z ceremoniałem wojskowym, apel poległych, część artystyczna w wykonaniu uczniów ZS w Olszance i poczęstunek kiełbaskami z ogniska.  Nad sprawnym przebiegiem rajdu czuwali P. Małgorzata Hryniewicz i P. Janusz Grad.