Europejski Dzień Języków

Dnia 26.września w naszej szkole odbył się apel związany z Europejskim Dniem Języków. Uroczystość poprowadziły uczennice klas III – Marta i Natalia.
Konkursy i gry językowe zostały przygotowane przez nauczycieli języków obcych: p. E. Stecką, p. A. Zych, p. R. Lipińskiego oraz p. Ł. Borychowskiego.
Na apelu zaprezentowano piosenkę francuską, którą wykonała Weronika Kosmalska z chórkiem oraz piosenkę rosyjską w wykonaniu Kamili Pawluk, Natalii Denisiuk, Julii Hornowskiej i Darii Iwaniuk.
Wśród gier i zabaw pojawiły się puzzle, kalambury językowe oraz plecak z niespodzianką. Uczniowie w różnych językach zapraszali do odwiedzenia wielu europejskich krajów i ich stolic.
Na zakończenie uroczystości pan dyrektor nagrodził każdą klasę dyplomem za udział                            i zaangażowanie w grach i zabawach językowych.